Letná škôlkárska olympiáda

V zdravom tele – zdravý duch. Toto heslo platí na 100 %. Pani učiteľky zo všetkých tried pripravili deťom športové dopoludnie – Letnú olympiádu. Slávnostné otvorenie, rozcvičenie športovcov bolo v réžii pani učiteľky Stanky. Počasie nám prialo, stanovištia pripravené a deti plné očakávania… Začíname. Žabky si v prvej disciplíne : „Preťahovanie lanom“, vyskúšali svoju silu. V druhej disciplíne súťažili v behu a prenášaní loptičiek v družstvách.V tretej disciplíne sme sa presunuli na dopravné ihrisko, kde si vyskúšali šikovnosť v chôdzi po vyvýšenej rovine, zoskoku, preskakovaní a preliezaní tunelom. Ďalšie stanovište „Pavučina“, preverila našu obratnosť a ohybnosť. Žraloka sme nakŕmili z bezpečnej diaľky – hádzaním potravy na cieľ. V závere na nás čakali balóny, ktoré boli umiestnené dosť vysoko. A tak sme vyskakovali ostošesť. Vyhrali všetci – veľkí i malí. Odmenou nám bol diplom, slávnostné ukončenie i darčeky. Bublifuk sme hneď vyskúšali. Sladkosť až po obede. Poďakovanie patrí všetkým kolegynkám, ktoré sa pričinili o takéto pekné športové dopoludnie. foto & text Gabika