VÁŽENÍ RODIČIA A PRIATELIA ŠKOLY,

AJ V TÝCHTO NÁROČNÝCH ČASOCH PANDÉMIE A NEISTÔT MÁME MOŽNOSŤ PROSTREDNÍCTVOM 2% Z NAŠICH ZAPLATENÝCH DANÍ ZA ROK 2020 PODPORIŤ ROZVOJ NAŠEJ MATERSKEJ ŠKOLY.

VĎAKA FINANCIÁM Z PREDCHÁDZAJÚCEHO OBDOBIA SME SA MOHLI SPOLUPODIEĽAŤ NA PROJEKTE TECHNICKÁ ŠKÔLKA, A TAK VYTVORIŤ PRE DETI NOVÉ MOŽNOSTI PRE ROZVOJ TECHNICKÉHO MYSLENIA, TVORIVOSTI, SAMOSTATNOSTI, MANUÁLNYCH ZRUČNOSTÍ I MOTORIKY.

PRETO SA NA VÁS OBRACIAM S PROSBOU, ABY STE PODPORILI ZDRUŽENIE RODIČOV PRI MATERSKEJ ŠKOLE JÁNA HALAŠU 11 V TRENČÍNE, A TAK PRISPELI K ZVYŠOVANIU KVALITY VÝCHOVY A VZDELÁVANIA DETÍ.

TLAČIVÁ SI MÔŽETE VYZDVIHNÚŤ V JEDNOTLIVÝCH TRIEDACH ALEBO SI ICH MÔŽETE STIAHNUŤ  TU:

Vyhlasenie-o-poukazani-podielu-zaplatenej-dane-z-prijmov-fyzickej-osoby

Potvrdenie-o-zaplateni-dane-z-prijmov-zo-zavislej-cinnost

ĎAKUJEME VÁM ZA VAŠE POROZUMENIE A POMOC.

V TRENČÍNE: 03. 02. 2021                                                             Bc. Lucia Korcová, predseda OZ pri MŠ J. Halašu 11