Trieda Lienky a Vtáčatká – Jesenná brigáda

Vo štvrtok sa deti z lienkovej triedy hrali na umelcov, ktorý tvoria naozaj nezvyčajne. Tvorili panáčikov z ovocia a zeleniny, tzv. Ovocníčkov a Zeleninkáčov. Na školskom dvore si počas pobytu vonku nacvičili ako sa správne hrabe popadané lístie. Poobede už prišli rodičia z vtáčikovej a lienkovej triedy a začal sa naozajstný pracovný ruch. Všetci pomáhali pri „sadení“ stojanov na slnečníky, natierali domček, lavičku, prevažovačku, stonožku a tabuľu, hrabali lístie, strihali konáre. Po dobrej práci sa deti občerstvili ovocím a zeleninkou a samozrejme pripravenými maškrtami, ktoré pre nich pripravili ich rodičia. Ďakujeme všetkým rodičom, ktorí sa zúčastnili a pomohli tak skrášliť školský dvor v naše materskej škole. S&D&V&D

viac foto na: facebook