Trieda Koníky – KARNEVAL

DSC_0925

Krásne masky, súťaže, tanec a veľká zábava, to všetko bolo na karnevale v triede Koníkov. Karneval sme zahájili sprievodom s ozembuchom a piesňou Fašiangy ,Turice…. V úvode deti svoje masky predstavili pod karnevalovou bránou. Nechýbali ani súťaže – hod loptičkou, fúkanie loptičky s plazením a stoličkový tanec, ktorého víťazom sa stal náš Timko. Potom nasledovali tance – obľúbený Kačací a Papučkový. Za úspešné absolvovanie súťaží boli deti odmenené svietiacim náramkom a diplomom. Prekvapením na karnevale a zahájením diskotéky bol výbuch vystreľovacej konfety. Veľkú radosť z karnevalu nemali len deti ale aj Pirátka a Minnie & Minnie.

viac foto na: https://www.facebook.com/pg/Materská-škola-DÚHA-Trenčín-222748727787916/photos/?tab=album&album_id=1715262025203238